Byt č. 4 – 2+1 – 80,10 m², svépomocná oprava

26. dubna 33, Cheb

Vytisknout

Byt č. 4 se nachází ve 2. nadzemním podlaží (1. patře) cihlového domu č.p. 388 (26. dubna 33), který je situován v blízkosti OBI nedaleko centra města. Dům má vyměněna okna za plastová, opravena je i fasáda. Za domem je uzavřený dvůr, přístupný z domu, který nájemci užívají k relaxaci. Předsíň umožňuje vstup vlevo do pokoje nebo rovně do kuchyně. Vpravo je možné vejít na WC. Druhý z pokojů je přístupný z prvního nebo z kuchyně. Koupelna je umístěna za kuchyní. Okna pokojů jsou směrována do ulice 26. dubna, okna kuchyně a koupelny jsou otočeny do dvora. Ve větším pokoji jsou postavena kachlová kamna z kachlí s ornamenty, pokoje jsou vybaveny dvoukřídlými dveřmi. V kuchyni stojí původní kachlový sporák s plotnou. WC a koupelna jsou odvětrány do světlíku budovy. V těsném dosahu domu obchodní centrum, MŠ, v blízkosti MHD a veškerá občanská vybavenost.

4 516 Kč / měsíčně
Nájemné 55 Kč/m²/měsíc, po dobu provádění svépomocné opravy bytu a po dobu zápočtu vložených finančních prostředků sníženo na 50 %.

Výtah ze Zásad pronájmů bytů - svépomocné opravy [PDF, 493 kB]

Stáhněte si podmínky, nabídku a žádost o byt [soubor PDF, 0.29 MB]

Byt č. 4 – 2+1 – 80,10 m², svépomocná oprava

Prohlídku bytu je možné sjednat individuálně.
Bližší podmínky a pravidla pro získání bytu do svépomocné opravy naleznete v Zásadách pronájmů bytů ve vlastnictví města Chebu č. 11/2017 na webu města Cheb.

Výměra90,10 m², vč. sklepa
Sklep/Sklepní kójeano, 10 m2
Plocha pro nájemné82,10 m2
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná
Kuchyňská linkane
Sporákpůvodní kachlový
Výtahne
Parkovánídostupné v okolí
Dostupnostvelmi dobrá
Odhadované náklady550 tis. Kč včetně 15 % DPH
Předpokládané opravytopení + ohřev TV, elektroinstalace, omítky a štuky, podlahy, koupelna a WC, dodání kuchyňské linky a zařizovacích předmětů, výměnu (opravu) všech dveří
K zápočtucca 385 tis. Kč
Stavební kauce35.000 Kč
Naděžda Musílková, DiS.

Naděžda Musílková, DiS.

Telefon: 607 806 118
musilkovan@cheb.cz

Máte o tuto nemovitost zájem? Napište nám!

*
*
*
*
  

náhled tisku | tisknout stránku | nahoru