Byt č. 8 – 1+4 – 81,78 m², svépomocná oprava

Jateční 2, Cheb

Vytisknout

Byt č. 8 se nachází v 4. nadzemním podlaží, (3. patře) cihlového domu č.p. 476 (Jateční 2), který je situován na rohu chebského náměstí. Byt je částečně podkrovní, vybudovaný z části půdy, což bytu propůjčuje zajímavou podobu. Z malé vstupní předsíňky se vchází do chodby bytu, z níž jsou vchody zprava: do pokoje s šikmou střešní stěnou a trámy, z něhož je malebný výhled do uzavřeného zeleného dvora mezi domy; do dalšího pokoje s částečně podkrovní stěnou; malé komory; do pokoje s rovněž sešikmenou stěnou, trámy a střešním oknem; dále do kuchyně, vybavené linkou a sporákem; do koupelny, kde je umístěn plynový kotel; a na prostorné WC. Poslední pokoj je situován vedle kuchyně, z níž je také přístupný. Nájemci domu mají k dispozici uzavřený dvůr se zelení. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Příjemné netradiční bydlení v centru města.

4 498 Kč / měsíčně
Nájemné 55 Kč/m²/měsíc, po dobu provádění svépomocné opravy bytu a po dobu zápočtu vložených finančních prostředků sníženo na 50 %.

Výtah ze Zásad pronájmů bytů - svépomocné opravy [PDF, 493 kB]

Stáhněte si podmínky, nabídku a žádost o byt [soubor PDF, 0.27 MB]

Byt č. 8 – 1+4 – 81,78 m², svépomocná oprava

Prohlídku bytu je možné sjednat individuálně.
Bližší podmínky a pravidla pro získání bytu do svépomocné opravy naleznete v Zásadách pronájmů bytů ve vlastnictví města Chebu č. 11/2017 na webu města Cheb.

Výměra81,78 m²
Sklep/Sklepní kójenení k dispozici
Plocha pro nájemné81,78 m²
Elektřina220 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná
Ohřev TUVplynovým kotlem
Vytápěníplynovým kotlem
Kuchyňská linkaano
Sporákplynový
Výtahne
Parkovánídostupné v okolí
Dostupnostvelmi dobrá
Předpokládané opravynutnost kontroly funkčnosti kotle a otopné soustavy, oprava elektroinstalace, omítky a štuků, podlah a izolací v podkrovních částech bytu, koupelna, kuchyňská linka, sporák
Rozpočet681.080 Kč
K zápočtu476.756 Kč
Stavební kauce35.000 Kč
Naděžda Musílková, DiS.

Naděžda Musílková, DiS.

Telefon: 607 806 118
musilkovan@cheb.cz

Máte o tuto nemovitost zájem? Napište nám!

*
*
*
*
  

náhled tisku | tisknout stránku | nahoru