Restaurace Valdštejn v centru se zázemím – 175,10 m²

Provaznická 480/1, Cheb

Vytisknout

Předmětem pronájmu je nebytový prostor o celkové výměře 175,10 m², umístěný v přízemí a 1. PP domu č.p. 480, (Provaznická 1) naposledy využívaný jako restaurace a vinárna Valdštejn. Dům stojí v řadě domů tvořící spodní část náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Do náměstí je rovněž otočeno velké okno – výloha, která z vnitřní strany umožňuje hostům velmi příjemné posezení s výhledem na historické domy spolu se Špalíčkem. Na chodníku náměstí Krále Jiřího z Poděbrad je možné rovněž sjednat možnost instalace předzahrádky.
Do prostoru se vchází rohovým vchodem z Provaznické ul. První místností za zádveřím je barová část s malým zázemím. Dále se pokračuje do hlavní restaurační místnosti se zmíněnou výlohou. Klenuté stropy propůjčují místnosti stylovou atmosféru. Ve stejném duchu, doplněna o středový podpěrný sloup a obrazy rytířů na stěnách, vypadá i menší místnost restaurace, do níž se sestupuje po schodech z hlavní místnosti. Pánské a dámské toalety jsou umístěny za restaurační částí. Zde je rovněž umístěn i plynový kotel. Ohřev vody pro umyvadla řešen průtokovými ohřívači. Nad menší místností se nachází kuchyně s WC pro personál (nyní bez jakéhokoliv vybavení). K dispozici je také skladovací prostor v 1. PP.
Na úpravu prostoru pro opětovné otevření restaurace je zpracován projekt, do něhož je možné na požádání nahlédnout. Vlastník město Cheb je ochotno se na rekonstrukci finančně spolupodílet.

17 487 Kč / měsíčně + DPH pro plátce
Při využití jako restaurace + úhrada energií

Výše sazeb nájemného z nebytových prostor [PDF, 69 kB]

Restaurace Valdštejn v centru se zázemím – 175,10 m²

Výměra175,10 m2
Sklep/Sklepní kójeano
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná
Ohřev TUVprůtokové ohřívače / plynový kotel
Vytápěníplynový kotel
Stavpůvodní, zpracován projekt na rekonstrukci
Parkovánína náměstí
Přístupz ulice Provaznická
Naděžda Musílková, DiS.

Naděžda Musílková, DiS.

Telefon: 607 806 118
musilkova@cheb.cz

Máte o tuto nemovitost zájem? Napište nám!

*
*
*
*
  

náhled tisku | tisknout stránku | nahoru